Špatné dny Jirky a Miloše. K jejich starostem přibyla ještě pokuta za nekampaň

Miloš Zeman a Jiří Ovčáček neprožívají zrovna nejpohodovější dny. Kromě toho, že republika se k jejich smůle postavila v posledních dnech dvakrát na stranu západu a ne na stranu jejich Rusů, teď přibyla ještě pokutka za jejich nekampaň.

Pokutu dostalo nakladatelství, které vydalo knihu o Zemanovi. Kdosi oblepil republiku billboardy propagující Zemana a knihu před volbami. Náhoda? Úřad si to nemyslí.

Do toho všeho naštvaní Rusové, jejichž pokyny Miloš Zeman a jeho okolí nesplnili. Neposlali jim Nikulina. Na místo toho ruský hacker putoval z České republiky do USA, kde ho čeká soud kvůli hackerským útokům. A znovu Rusové naštvaní kvůli tomu, že ČR vyhostila několik jejich „diplomatů“, čímž se země připojila k západním spojencům.

Stále to však nejsou všechny trable Miloše a Jiřího. Lidé na sociálních sítích řeší jednu zapeklitou věc, proč se Miloš Zeman ve svém PR pořadu na TV Barrandov převlékal. V pořadu, kde přátelsky debatoval se Jaromírem Soukupem měl 1. března převážnou část pořadu černý oblek. V poslední části vínový. Pořad je sice sestříhán tak, aby divák nic nepoznal. To by však onen divák musel mít problém s rozpoznáváním barev. Všímaví diváci v diskuzi na sociální síti popisují také to, že Zeman má náhle jiný uzel na kravatě, zřejmě má také jinou košili a někteří rozpoznali také změnu času na hodinkách, které má Soukup na ruce. Ačkoliv by dle finální verze pořadu mělo mezi záběry na Zemana uběhnout zhruba 15 vteřin, podle Soukupových hodinek to bylo 45 minut. Záhada. Asi.

Sečte, podtrženo. Na Hradě teď rozhodně není veselo a asi jen tak nebude.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?