Tady začíná být pořádně horko: sestry Plíškovy, Cibulková a další v plavkách i bez (FOTO)

Nejlepší tenisové hráčky světa představují plážovou přehlídku mini-bikiny 2018.

V uplynulém roce se Elina Svitolinová ve své kariéře skutečně prosadila. Získala pět titulů a celkově jich už získala devět.

Elena Vesninová v roce 2017 dosáhla doposud nejdůležitějšího úspěchu ve své kariéře. Získala titul v Indian Wells Masters, což je jeden z největších turnajů WTA.

Ve sbírce Španělky Garbinje Mugurusové je pouze pět titulů, ale jeden je větší než druhý. Letos vyhrála Wimbledon.

Crystal water in Formentera 🐠🛥

Публикация от Garbiñe Muguruza (@garbimuguruza) 8 Июн 2017 в 7:37 PDT

Karolína Plíšková loni vyhrála tři tituly a celkem jich má devět.

Day off #Monaco🏠

Публикация от Karolina Pliskova (@karolinapliskova) 13 Июн 2017 в 3:14 PDT

Kvůli úspěchům Karolíny Plíškové se zapomnělo na její sestru Kristýnu, která také hraje tenis. Sezóna 2017 se pro ni se vyvíjela lépe než všechny předchozí. V květnu se dostala do finále domácího turnaje v Praze a v červenci se dostala na rekordní 35. místo v žebříčku WTA.

Mam celulitidu,no a co❤️

Публикация от Kristyna Pliskova (@kristynapliskova) 1 Ноя 2017 в 2:22 PDT

Rok Kristiny Mladenovič byl také úspěšný. Získala svůj první kariérový titul a na konci sezóny se dostala do první desítky.

📸👙 @parismatch_magazine @helenepambrun.photography

Публикация от Kristina Mladenovic (@kristinamladenovic93) 1 Июн 2017 в 5:18 PDT

Donna Vekič získala svůj druhý kariérní titul v roce 2017 na trávě v Nottinghamu a v září se vyšplhala na rekordní 45. místo v žebříčku WTA.

Fun in the sun 🌞🍉🍹🐠🐼😘🐻

Публикация от Donna Vekic (@donnavekic) 28 Ноя 2016 в 9:31 PST

Caroline Wozniacká nejprve vyhrála finálový turnaj v Singapuru a nyní se stala třetí nejlepší tenistkou světa.

2017 @ESPN #Bodyissue

Публикация от Caroline Wozniacki (@carowozniacki) 5 Июл 2017 в 8:29 PDT

Pro Rusku Marii Šarapovou se rok 2017 stal také úspěšným. Vrátila se na turné s nulovým hodnocením po diskvalifikaci 1 roku a 3 měsíců. Maria hrála několik turnajů, získala první titul po návratu (Tianjin) a nakonec se dostala do top 60.

#FlashbackFriday Of the weekend getaway that seems so long ago 🤷🏼‍♀️😎

Публикация от Maria Sharapova (@mariasharapova) 13 Июл 2017 в 3:04 PDT

Magdalena Rybariková vyhrála turnaj v Ču-chaji a poprvé ve své kariéře se zvedla do top 20.

Francouzka Alize Cornetová je již dlouho známá na tenisových turnajích. Nejlepší výsledek sezóny roku 2017 pro ni byl ve finále v Brisbane.

Take me back theeere 🏖☀🌴!!! #flashbackfriday

Публикация от Alizé Cornet (@alizecornet) 15 Дек 2017 в 4:24 PST

V roce 2017 byla Angelica Kerberová světovou jedničkou, ale nedokázala udržet tak vysokou pozici.

Life is pretty good right now 👙😘☀

Публикация от Angelique Kerber (@angie.kerber) 5 Ноя 2016 в 8:46 PDT

Dominika Cibulková, stejně jako Kerberová, nedokázala udržet vysokou pozici a vrátila se na 26. pozici.

Details.. 💎 Alo Diamonds #anytime #anywhere

Публикация от Dominika Cibulkova (@domicibulkova) 6 Ноя 2017 в 6:37 PST

Koncem loňského roku získala německá Karina Witteftová první titul WTA v Lucemburku, což jí umožnilo vrátit se na 49. místo, na kterém byla již v roce 2015.

#afterworkfun @ Miami Beach

Публикация от Carina Witthöft (@carina_witthoeft) 19 Мар 2017 в 6:00 PDT

good bye holidays… 📸 by my friend @omarcruzphoto

Публикация от Sorana Cirstea (@soranacirstea) 12 Ноя 2017 в 8:59 PST

Kanaďanka Eugenie Bouchardová je považována za jednu z hlavních tenisových krásek. Nyní je na 83. místě na světě.

Zip came in handy

Публикация от Genie Bouchard (@geniebouchard) 22 Фев 2017 в 8:28 PST


Není zde článek celý?