„Táhni ode mě se svými polibky!“ NHL popřelo, že by zakázalo hráči olizovat své soupeře

Útočník Bostonu Brad Marchand se stal hvězdou internetu poté, co bylo zveřejněno video, jak při souboji olizuje svého soupeře z Toronta Lea Komarova. Objevily se dokonce i nepravdivé zprávy o tom, že mu podobné praktiky NHL zakázala.

Strkanice u mantinelu druhého kola play off nevypadala nijak neobvykle, dokud Marchand najednou nezačal olizovat krk svého soupeře. Marchand chtěl Komarova očividně vyprovokovat k nepovolenému zákroku a získat tak výhodu přesilové hry. Komarov se však nedal.

List Boston Globe však již stihl napsat smyšlenou historku o tom, že Marchandovi NHL oficiálně podobné praktiky zakázala. Bostonský útočník to však rázně popřel a nakonec i místopředseda NHL Bill Daly musel prohlásit, že žádný zákaz neexistuje.

Není to přitom poprvé, co se Marchand vůči Komarovovi dopustil poněkud intimního zákroku. Na podzim ho Marchand políbil na tvář. „Jen jsem se k němu chtěl dostat blíž,“ řekl Marchand tehdy novinářům.

„Neustále se pokouší ke mně přiblížit. Nevím, jestli má pro mě slabost či co. Je roztomilý,“ vysvětluje své chování Marchand.

Dodáme pouze, že Marchand je šťastně ženatý.


Není zde článek celý?