VIDEO: Vít Rakušan pořádně naštve Okamuru. Montuje se mu do byznysu

Když před lety Tomio Okamura vydělával peníze pouze svými podnikatelskými projekty a ne tunelováním politických stran, zabýval se mimo jiné i zážitkovými výlety pro plyšová zvířata, kterým nabízel například prohlídky Prahy, nebo další na hlavu postavené služby. Firma už sice dávno nefunguje, ale nápad nyní oprášil místopředseda STAN Vít Rakušan a hodlá plyšákům nabídnout novou, velmi lukrativní destinaci.

Poslanecká sněmovna, místo, které Rakušan chce ukázat všem plyšovým zvířátkům se zájmem o politiku. Jak starosta Kolína na promovideu vysvětluje, od kolegy poslance se dozvěděl o jejich velkém množství a nehodlá je nijak diskriminovat. Dokonce jim nabízí i možnosti vystoupení v dolní komoře parlamentu.

„Pojď se podívat, jaké by to bylo, kdybys chtěl hovořit v Poslanecké sněmovně,“ říká Rakušan s dvěma plyšáky v rukou. „Pár lidí tady vystupuje asi tak jako ty,“ snaží se rozptýlit obavy možných nových hostů ve sněmovně.

Jak na toto video zareaguje Tomio Okamura je zatím ve hvězdách, ale určitě nepůjde o slova chvály na adresu poslance STAN. Předseda SPD má totiž se smyslem pro humor velký problém a spíš by se dalo říct, že je na něj alergický. I když to někdy vypadá, že všechno, co Okamura dělá, musí být jen ironická satirická show.

Není zde článek celý?