Zeman zase lhal. Nebo nevidí rozdíl mezi modrou a černou kravatou

Paul Ryan gratuluje Trumpovi ke zvolení. Podle Miloše Zemana má Ryan černou kravatu. | FOTO: youtube.com

Co se ještě dá věřit Miloši Zemanovi? Mnoho toho není. Čerstvá je smutná kauza černá kravata, která to dokládá. Miloš Zeman se snaží za každou cenu plivat na Paula Ryana, třetího nejvýznamnějšího politika USA, po jehož návštěvě v ČR byl do Ameriky odeslán ruský hacker Nikulin. Ten, kterého měl Zeman na základě úkolu od Putina poslat do Ruska. Potupou pro Hrad navíc bylo, že se o vydání hackera do USA dozvěděl až z médií.

A tak se prezident mstí, jako vždy. Jenže jak už se to Zemanovi stalo mnohokrát, opět přestřelil a vypustil lživou informaci. V rámci špinění Ryana Zeman prohlásil, že Ryan si po zvolení Trumpa prezidentem vzal černou kravatu. Jenže Ryan měl kravatu modrou. Možnosti jsou tři. 1., Zemanovi jeho tým dal opět špatné informace, 2., Zeman nerozezná modrou od černé, 3., Zeman úmyslně lže.

Mohlo by se zdát, že jde o nepodstatnou drobnost. Jenže je to další ostuda Zemana a České republiky. Velká část západu ho nesleduje. Například Trump se s ním odmítá setkat a ani mu nepogratuloval ke znovuzvolení, Ryan se s ním také nechtěl sejít. Miloš Zeman je tam vnímán jako proruský aktivista a směšná postava. Za vše si může sám. Neuvěřitelně trapnými kousky typu Peroutkův článek, za který se nedokáže omluvit a kroutí se jak dítě. Čerstvý příběh černá kravata je jen další „paráda“ v řadě. Díky, Miloši. Česká republika je opět směšnější.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?