Bojovnice za otevřené hranice Lily Allenová tvrdí, že nemá ve svém londýnském bejváku žádné místo pro migranty

Zpěvačka a aktivistka za masovou migraci Lily Allenová uvedla, že nemá dostatek prostoru ve svém luxusním londýnském bytě, aby navzdory svým předchozím slibům přijala jakéhokoli žadatele o azyl.  

Popová hvězda již dříve naznačila, že by se Britové měli stydět za to, že nepřijímají více migrantů a zároveň se v říjnu 2016 omluvila „za mou zemi“ kvůli migrační krizi.

V rozhovoru s BBC v migračním táboře, když byla tázána, jestli by ubytovala „dětského migranta“, Allen uplakaně odpověděla: „100 procentně. Kdo by to neudělal?“

„Tyto děti jsou vysídlovány – jestli bude v mém domě prostor pro tyto lidi, ubytuju je. Myslím, že by to udělal každý.“

Nyní téměř o dva roky později byla Alennová tázána, zda splnila slib a kolik migrantů ubytovala. Když hovořila s deníkem Guardian, odpověděla:

„Žádného. Abych byla upřímná, nemyslím si, že by mi sociální služby dovolily, abych ubytovala nějakého uprchlíka s mou pověstí. Kdybych měla opravdu velký dům, tak ano, ale všechny mé pokoje jsou obsazené dětmi.“

Zatímco odsoudila kritiku muslimů a migrantů, Allenovou někteří obvinili ze zdánlivě podporujících antisemitských názorů.

V roce 2016 Allenová nazvala židovského muže „nacistou“, protože nepodporoval masovou migraci a řekla mu, že by se měl „dvakrát tak“ stydět, kvůli jeho židovské víře.

„Vaše vnoučata se budou v příštích letech za vás a vaši nenávist omlouvat, stejně jako Němci za nacisty,“ napsala mu na sociální síti Twitter.

V dubnu letošního roku úplně odmítla hádku o antisemitismu v labouristické straně a napsala na Twitteru, že by se měla ignorovat „dojemná“ debata o protižidovských předsudcích.

Zpěvačka také v lednu tohoto roku vyvolala kontroverzi tím, že uvedla, že rostoucí počet obětí hromadných znásilnění by mohly „být znásilněny a zneužívány někým jiným“, pokud by tyto gangy nebyly ve Velké Británii aktivní.

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Lily Allen Foto: Wikipedia/Thesupermat)

Není zde článek celý?