Matka nalezla záhadný kořen na prahu svého domu – po třech týdnech se udály hrozné věci

Z kořene se vyloupla armáda červů, kteří prolezli její auto a zaútočili na děti.

Žena se vrátila po práci domů a nalezla tajemný „prokletý kořen“, který ležel před předními dveřmi.

O tři týdny později se stalo něco šíleného. Uživatelka Twitteru @Keplyq sdílela zajímavou fotografii artefaktu, který ještě nebyl identifikován.

V úterý napsala: „Každopádně, chtěli byste slyšet příběh: před dvěma týdny se objevil tajemný prokletý kořen na předním prahu domu. Měl délku mého předloktí a tvar kuřecí nohy. Podívejte, to je.

​Hodila jsem ho do zadní části mého auta a zapomněla jsem na to. Uplynul možná týden. Vezla jsem své děti do knihovny. Můj syn byl na zadním sedadle a řekl mi, že tam jsou červi.

​Odpověděla jsem: samozřejmě, že tam nejsou žádní zatracení červy, je tam pravděpodobně jen jídlo, které jste rozsypali. Ale pak se moje dcera otočila a podívala se na zadní sedadlo a začala křičet!“

Dostali jsme se do knihovny, vyskočili jsme z auta a nechali všechny dveře otevřené. Vytáhla jsem „krůtí nohu“ a odhodila ji tak daleko od nás, jak jsem mohla.

Matka řekla, že ona a její děti slíbili, že se nikdy nevrátí k autu. Místo toho přišel manžel Keplyq, aby zachránil rodinu a odvezl ji domů. Později se vrátil k autu své ženy a vyčistil ho od červů.

Skvělý konec. Ale pořád ještě nevíme, co byla ta zvláštní věc plná červů.


Není zde článek celý?