Babiš vysílá znovu do akce rozvědčici Kleslovou. Bude kandidovat v Praze

Radmilu Kleslovou cvičila StB, aby se stala nejlepší agentkou na světě. To říkal Andrej Babiš na tajné nahrávce, kterou uveřejnil Julius Šuman. Mladá právnička Kleslová měla být po výcviku na konci osmdesátých let vyslána na západ, kde měla pracovat jako agentka komunistů. Bohužel pro ni přišla revoluce a konec StB.

Po vzniku politické divize Agrofertu – hnutí ANO byla logicky jednou z jeho hlavních postav. Její vliv v Praze i hnutí ANO rostl až do roku 2016, kdy se z politiky stáhla. Ukázalo se totiž, že ze státních podniků inkasuje statisícové částky za jakési poradenství. Unikla také nahrávka, kde vyhrožuje členům dozorčí rady jisté státní firmy, aby se nezajímali o její smlouvy a faktury v ČEZu.

Kleslová, velmi blízká spolupracovnice Babiše, tehdy s ostudou odešla. Brzy se ale vrátí. Jak upozornil server irozhlas.cz, Kleslová je na druhém místě kandidátky ANO pro podzimní komunální volby na Praze 10. Její pozici na kandidátce musí ještě odsouhlasit celostátní orgán ANO.

Babišovi zřejmě docházejí lidé, kteří by byli ochotni reprezentovat jeho ANO, které otevřeně spolupracuje s extrémisty a komunisty. Sahá proto k ověřeným a věrným kádrům. Čas Kleslové se vrací.

V minulosti se Kleslová objevovala v orgánech řady firem, například Vítkovice Steel, nebo Kostelecké uzeniny. Věnovala (a stále se zřejmě věnuje) lobbingu. Má dobré vazby také na Pražském hradě. Objevila se například na březnové party pro Miloše Zemana. Kde stovky jeho příznivců slavily s hity Heleny Vondráčkové vítězství Zemana ve volbách. V souvislosti se Zemanem se Kleslová proslavila také řádným trapasem. V roce 2015 oznámila, že ve vile Karla Čapka objevila údajný článek Hitler je gentleman od Ferdinanda Peroutky (ten, který nikdy nenapsal). Následně se uklázalo, že jde o podvrh, útržek jí podstrčili aktivisté, kteří si z rozvědčice udělali legraci.

Není zde článek celý?