Babišův iDnes zařadil svého šéfa mezi největší dotační podvodníky. To bude řev

Tohle se opravdu nepovedlo a bude velké mrzení. Server iDnes.cz vytvořil ke svému článku o největších dotačních podvodech povedenou fotogalerii. Bohužel pro toho, kdo měl tento příspěvek na starost, nějak se mu mezi gaunery připletl i Andrej Babiš a Čapí hnízdo. Postupem času byla „chyba“ napravena, ale internetem se už šíří původní verze.

Kdyby skutečně Babiš neovládal vydavatelství MAFRA, pod které spadá i server iDnes.cz, jednalo by se o dobrou zpravodajskou práci. Jelikož ale všichni vědí, jak designovaný premiér svá média ovládá, přestože se tváří, že s nimi nemá nic společného, jde jednoznačně se o nepozornost některého z editorů.

Rychlá zpráva do redakce ovšem způsobila, že byl Babiš z fotogalerie odstraněn a jen všímavý čtenář měl na chvíli šanci vidět na webu, propojeném s Mladou frontou DNES, pravdivou informaci.TwitterPikantní je, že na Twitteru se odkaz i po šestnácti hodinách stále chlubí fotografií Andreje Babiše v pozadí s jeho rodinným sídlem, které padesáti miliony nechtěně zadotovala Evropská unie.

Není zde článek celý?