Demonstraci proti návratu komunistů k moci podpoří Němcová, Jurečka i Hrzánová

Po dvou akcích na pražském Staroměstském náměstí se chystá poslední a mnohem větší protest na Václavském náměstí v Praze.

Organizátoři ze skupiny Milion chvilek pro demokracii chtějí za pomoci lidí, nespokojených ze současnou politickou situací, dát hlasitě najevo, že vládu za účasti komunistů a estébáků v naší zemi nechceme. Chtějí to dát najevo Jednou provždy, jak se protest jmenuje, neboli jako konečné stanovisko, na němž nelze už nic měnit.

Zatímco Němý a Pokličkový protest byly bez účasti politiků, tentokrát by se na Václavském náměstí měli objevit i někteří zástupci parlamentních demokratických stran.

Účast zatím přislíbili Mirka Němcová z ODS, lidovecký poslanec Marian Jurečka, předseda TOP 09 Jiří Pospíšil, místopředseda STAN Vít Rakušan, nebo Pirát Mikuláš Ferjenčík.

Kromě nich se objeví i další osobnosti veřejného života. Například Václav Láska, Marek Hilšer, Bára Hrzánová, Pavel Fischer, Mikuláš Kroupa, Marek Orko Vácha, Kristýna Zelienková, či Ester Janečková.

Už za dva týdny nám budou zase vládnout. Komunisti.
Nebo ne?
Pojďme říct JEDNOU PROVŽDY, že opravdu nechceme vládu StB a KSČ(M)!
Pojďme to říct v úterý 5. 6. v 18:00 v Praze i po celé ČR – den předtím, než bude Babiš podruhé jmenován premiérem! Petici za odstoupení Babiše podepsalo 250 000 lidí. Deset dní před tím, než nejspíš vznikne nová vláda (15. 6.), má smysl vyjít ven a dát najevo nesouhlas. Teď je nejvyšší čas se ozvat. Teď ještě můžeme něco změnit!

*******************************************************************
Proto prosím udělejte tři malé věci. Přijďte, Pozvěte, Podepište!
1/ PŘIJĎTE 5. 6. v 18:00 na náměstí či náves své obce.
2/ POZVĚTE prosím své přátele. Pozvěte je na Facebooku. Přepošlete jim pozvánku mailem. Pozvěte je osobně.
3/ PODEPIŠTE petici za Babišovo odstoupení www.milionchvilek.cz a přepošlete ji dál.

Tohle je to nejmenší, co můžeme udělat a jak můžeme dát najevo svůj názor. Nic není definitivně dáno. Můžeme něco změnit. Můžeme pomoci tomu, že nevznikne vláda Babiše a komunistů, že Babiš opět selže. I když to nevyřeší všechny problémy naší země, má smysl udělat v tuhle chvíli správnou věc. Protože co uděláme či neuděláme JEDNOU, může mít smysl PRO VŽDY. V tomto čase deziluze je třeba se jednou provždy rozhodnout pro každodenní drobnou péči o to, co je všem společné.

*******************************************************************
CO CHCEME
1/ Aby byl premiérem ČR jmenován někdo, kdo není trestně stíhaný, má čisté lustrační osvědčení a má vyjednanou většinu ve Sněmovně.
2/ Aby ANO i ČSSD odmítly vznik vlády závislé na podpoře komunistů.
Na akci vystoupí mnoho známých tváří – hudebníků i řečníků včetně zástupců politických stran, kteří se ztotožňují s našimi hodnotami a požadavky.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?