Drastický příběh smrti této dívky se stal námětem pro seriál Netflix

Dívka zemřela pouhých pár měsíců poté, co se pokusila kontaktovat svět mrtvých.

Příběh o smrti této dívky je tak strašný, že producenti Netflix natočili podle něho seriál s názvem Veronica. Mladá žena z Vallecas v jižním Madridu zemřela poté, co se v roce 1990 rozhodla hrát si spirituální tabulkou. Podle rodičů Estefani Lazarové se holka začala zajímat o okultismus ještě v dospívajícím věku, uvádí The Sun.

​V důsledku toho se dívka rozhodla uspořádat spirituální seanci přímo ve škole, aby se obrátila na svého bývalého přítele, který zemřel při dopravní nehodě těsně předtím. Rituál však učitel přerušil a svědci říkají, že z nosu a z úst Estefani vycházel zvláštní kouř. Během příštích šesti měsíců začaly dívku pronásledovat halucinace a záchvaty.

Když se rozzuřila, štěkala na své bratry nebo říkala rodičům, že vidí, jak zlí duchové procházejí v noci. Znepokojení příbuzní vodili dívku k různým lékařům, ale nikdo z nich nedokázal pochopit, co je s pacientkou špatně, protože byla fyzicky zdravá.

O několik měsíců později byla nalezena mrtvá ve své ložnici — příčiny smrti jsou stále neznámé. Rodiče se domnívají, že tragédie a nevysvětlitelné jevy, které se vyskytují v jejich domově i po smrti své dcery, jsou spojeny se spirituální tabulkou. Dříve neustále slyšeli tajemný šepot, dveře se zavíraly a zapínaly se elektrické spotřebiče. Brzy se přestěhovali do jiného domu.


Není zde článek celý?