Jmenování bolševické vlády v den výročí vraždy Horákové je nechutnost, vzkázali aktivisté

Kromě hradní stráže, policie, ochranky a personálu vítají přijíždějící členy navrženého vládního kabinetu na hradním nádvoří i demonstranti… Občanské skupiny Kaputin a Rebelové, spolu s dalšími aktivisty přišli na Pražský hrad připomenout, jak ostudná věc se právě dnes, 27. června, odehrává. Poprvé v historii České republiky budou komunisti zcela nepokrytě připuštění k moci.

Bývalý komunista a přítel Kremlu, prezident Miloš Zeman, jmenuje vládu Andreje Babiše (bývalého komunisty a agenta StB Bureše), podporovanou současným komunistou Filipem (bývalým agentem StB Falmerem) a jeho zločineckou stranou.

To je ale jen jeden aspekt dnešního odpudivého divadla. Naprostou nechutností je fakt, že jmenování polobolševické vlády, se zástěrkou dobrovolně se ponižujících sociálních demokratů, se odehrálo právě dnes. V Den památky obětí komunistického režimu. A právě 27. červen byl stanoven na památku justiční vraždy Milady Horákové a dalších tří odsouzených k smrti v zinscenovaných procesech, kteří spolu s ní toho dne skončili v oprátce komunistických vrahů.

Na památku té Milady Horákové, o níž někteří vlivní komunisté v čele se stalinistkou Semelovou, vypouštějí na veřejnost nehorázné výroky typu, že nejspíš tak nevinná nebyla, takže její vražda (které říkají poprava) byla vlastně celkem v pořádku.

„Zavraždili jste Miladu Horákovou a mnoho dalších a teď nám zase vládnete!“ připomíná ostudná fakta skupina Kaputin, známá zejména svými protesty proti putinovské politice či hanebnému počínání českého prezidenta a podporou havlovských polistopadových idejí.

Vzhledem k povaze a způsobu uvažování jak Miloše Zemana, tak Andreje Babiše je proto mnoho lidí, vcelku dost důvodně, přesvědčených, že toto datum nebylo vybráno náhodou. Naopak. Že jde o záměrný výsměch všem, kteří se až dosud domnívali, že vláda stalinistů a bolševiků už je definitivně za námi. O výraz triumfu bývalých estébáků, komunistických papalášů a „mlátiček“ z pohotovostního pluku vysazených do vládních křesel či jinak opět povolaných k moci.

„Máme tu obraz Milady Horákové,“ řekli našemu listu FORUM 24 zástupci aktivistické skupiny Rebelové, veřejně známé hlavně protestními akcemi proti vládě trestně stíhaného estébáka a stále silnějšímu „rudnutí“ státní moci. „Přijíždějící ministři by se měli podívat do očí této hrdé, statečné ženě, trýznivým způsobem zavražděné komunisty. Těmi komunisty, jejichž následovníci se za zločiny své strany nikdy neomluvili nebo dokonce tehdejší zvěrstva schvalují. A srovnat si se svým svědomím, že to zřejmě budou právě komunisté, kdo je svými hlasy posadí do ministerských křesel.“

Je to den národní hanby.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?