Klausův institut odhalil, proč to Němci projeli ve fotbale. Multikulturalismus

Tak byli jsme varováni, že je to “Nestandardní facebookové stanovisko IVK”. Otázka je, v čem by mělo být nestandardní, když jak víme, Václav Klaus miluje slovo standardní. Jen jestli to není nějaký úlet analytika IVK Jindřicha Forejta. Ty počítače by se měly hlídat, pak si bude každý psát co chce, kdy chce a jak chce a výsledkem by mohl být třeba neomarxismus a jiné mrzutosti.

Ale dejme tomu.

Dočetli jsme se: “Má to teď Angela dost těžké. Evropský summit o migraci na konci týdne zkrachuje, Seehofer bude na koni, předsednictví přebírá rakouský Kurz se Svobodnými v zádech, Gentiloni organizuje „schůzku odporu“ a k tomu porážka multikulti výběru hráčů žijících v Německu. Fakt blbý mix. (Nestandardní facebookové stanovisko IVK)”

Angela to má těžké dost dlouho. Zvláště od té doby, co po vydírání ze strany vlastence Orbána (škoda, že nemůžeme take říci, že je Slovan) vzala do Německa uprchlíky, o které se Maďarsko nezvládlo postarat. (Když pomineme proklínané neziskovky.) Tím nám vytrhla trn z paty a s čistou myslí (president se nepočítá) a etnicky čistou zemí se oddat životu pod polokomunistickou vládou. Ta je u nás poměrně standardní.

Vynořuje se samozřejmě několik otázek, třeba zda složení našeho národního a nikoli přemrštěně multikulturního fotbalového mužstva bylo konzultováno s IVK. Na mistrovství jsme ani nedorazili, což je skutečně škoda, protože se koná v Rusku a kdybychom náhodou někoho porazili, mohlo se tam jet fandit a při té příležitosti se setkat s nějakými agenty KGB a jinými vlastenci. Nevadí, na svatojiřské stužky jistě ještě dojde a ruská ambasáda tu pořád je, bude a je personálně rozsáhlá a tak to bude na věčné časy.

Jsme ale rádi, že Klausův mozkový tank své větičky označuje předem jako nestandardní, protože bychom to třeba nepoznali. V době falešných profilů, co jsou často k nerozeznání od těch pravých, jeden často bloudí.

Není zde článek celý?