Nahá modelka se nechala nafotit u Zdi nářků, egyptská věznice jí asi nic nenaučila

Belgická modelka Marisa Papenová si nemusí zvykat na to, jak šokovat lidi. Za jejími zády je noc ve vězení v Egyptě kvůli jejím představením v Luxorském chrámu a svádění domorodců v Etiopii. Ale tentokrát jde o silnější kafe.

Skandální modelka zveřejnila sérii fotografií z Jeruzaléma včetně jedné, kde používá stožár s izraelskou vlajkou jako tyč. Největší vlnu rozhořčení však způsobil snímek nahé dívky na pozadí největší židovské svatyně, Zdi nářků. Modelka bez šatů se opřela o židli a předstírala, že se před tímto místem opaluje.

„Okamžitě mi bylo jasné, že pokud dokážeme zrealizovat focení před Zdí nářků, nebo v její blízkosti, pak bude celá cesta úspěšná.“

Zároveň pojmenovala projekt Stěna hanby: předpokládala, že její jednání vyvolá negativní reakci. Podle modelky už čeká na dopisy s výhrůžkami. Marisa také řekla, že má ale i izraelské fanoušky, kteří ji chválí za pikantní focení a zvou ji, aby přijela znovu. Dívka napsala, že „po jejích akcích v Egyptě“ chce ještě více rozšířit hranice náboženství a politiky.

Tento čin mnozí považují za urážku a aktivně o tom píší uživatelé na sociálních sítích. Rabín Zdi nářků Šmuel Rabinovič označil demonstraci fotografií za velmi vážný incident, píše NEWSru Israel.


Není zde článek celý?