Obchodník zavěsil ceduli „Gayům vstup zakázán“ a pocítil hněv menšin

Obyvatel USA Jeff Amyx zavěsil na dveře své drogérie ceduli „Gayům vstup zakázán“, po čemž na to doplatil. Píše o tom The Daily Dot.

Příslušníci LGBT společenství se rozhodli, že se majiteli obchodu pomstí tím, že zanechají nejrůznější ohlasy na všech známých servisech a sociálních sítích, uvádí The Daily Dot. Na populárním americkém portálu Yelp na vyhledávání zboží a služeb začali lidé například zveřejňovat místo skutečných fotek snímky líbajících se a milujících se gayů.

Píšou také příslušné recenze. „Je to sakramentsky dobré místo! Mají anální hračky, umělé penisy, věci pro sadismus a masochismus a anální zátky…Určitě bych tam šel, kdybych měl náladu na veselý sex,“ zažertoval si jeden z nespokojených uživatelů.

Zástupci sexuálních menšin zanechali také velké množství ohlasů na mapách Google Maps, na nichž udělali z drogérie gay bar, přinejmenším právě takhle se popisuje obchod na portálu.

Někteří uživatelé vůbec nepochopili, budou-li moci navštívit tento homofobní obchod. „Existuje nějaký test na míru homosexuality?“ napsal překvapený uživatel na sociálních sítích. „Platí tento zákaz pro gaye a lesbičky tam smějí?“ klade otázku jiný komentátor.


Není zde článek celý?