Ovčáček jede na dovolenou, co si Twitter počne bez jeho hysterických výlevů?

Jiří Ovčáček a květy. | FOTO: Twitter Jiřího Ovčáčka

Hradní mluvčí oznámil, že jede na dovolenou. Kde jinde než na sociální síti a samozřejmě na té své neoblíbenější – Twitteru. Jediní, koho to zajímá, jsou sice jen prezident, Jaromír Soukup a jeden vyčleněný redaktor Parlamentních listů, ale svým způsobem by to mohla být dobrá zpráva. Pokud by totiž Jiří Ovčáček „objevoval krásy naší milované vlasti“ bez mobilu, mohlo by se z Twitteru na pár dní stát příjemnější místo.

Málokdo v zemi totiž tuto sociální síť tak často zapleveluje důkazy své zakomplexovanosti a nutkání být alespoň někým, leč třeba stejně zoufalým, poslouchán a občas i adorován. Na pár dní bude muset Ovčáčkovu roli přebrat někdo stejně zdatný, zda vůbec někdo takový je.

Jiří bude odpočívat, stejně jako prezident, který se na pár týdnů rozloučil i se svým dvorním zpovědníkem Jaromírem Soukupem v jejich klasickém čtvrtečním sedánku, který po delší době opět ukázal Zemana ve formě, kterou mu dodala nejen pouhá myšlenka na slivovici, kterou si s majitelem TV Barrandov vyměnili.

Miloš Zeman dokonal, co dokonat potřeboval, jmenoval polobolševickou vládu a odebral se na Vysočinu rozjímat, popíjet, kouřit a jezdit na challengeru. Jiří Ovčáček urazil, koho urazit chtěl, a taktéž vyjel nabírat nové síly. Za několik málo dní se ovšem oba vrátí a zase bude „veselo“.

Opět bude Twitter plný hysterických výkřiků nezajímavého tiskového mluvčího a média se zase budou zaobírat nestoudným chováním hlavy státu. Škoda že prázdniny těchto dvou pánů netrvají minimálně tak dlouho jako ty, které prožívali hrdinové z knihy Julese Vernea.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?