Ovčáček se pochlubil, že Zemanovi prý věří 51% lidí. Tak to je vskutku velký úspěch!

Mluvčí Miloše Zemana Jiří Ovčáček šíří na Twitteru článek informující o tom, že důvěra v prezidenta prý přehoupla padesátiprocentní hranici. V textu je uvedeno, že Zemanovi věří lidé nad 60 let a především obyvatelé Moravskoslezského kraje, voliči komunistů, okamury, Babiše a sociálních demokratů.

Tak to si skutečně zaslouží velkou oslavu a gratulaci! Životní úspěch. Prezident, který má důvěru pouhé poloviny obyvatel nyní rozhoduje o všech a o budoucnosti několika generací tím, že u moci drží neústavní vládu vedenou obviněným estébákem, která zákony protlačuje s extrémisty a bolševiky. Bravo!

Prezident, který se chlubil tím, že bude spojovat národ, nespojuje národ. Rozděluje národ. Pracuje jako velký bagr, který celé své prezidentování věnuje tomu, aby mezi dvěma tábory vykopal co nejhlubší propast. Zeman nikdy nebude prezidentem všech. Nechce, neumí, nemůže. Už je na to příliš zapšklý.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?