Plačící svatá socha a krvácející hrob – jsou to znamení neodvratné apokalypsy? (VIDEO)

Počet „ zázraků“ spojených s náboženskými artefakty se v posledních letech neustále zvyšuje, což vedlo k tomu, že někteří návštěvnicí kostelů začali představovat nesvětlou budoucnost pro lidstvo.

Strašidelná videa s plačícími nebo krvavými sochami Panny Marie spolu s hrobkou Ježíše Krista, která byla též údajně do krve, způsobila to, že někteří křesťané věří, že apokalypsa je blízko. Píše o tom Daily Star.

Videozáznam, na němž je údajně zaznamenána plačící socha Ježíšovy matky Panny Marie v Novém Mexiku, se objevil na internetu minulý týden. Návštěvnicí kostela tvrdí, že slzy voní jako květiny. Katolická církev dokonce zahájila vyšetřování případu. 

Podle jiného ještě děsivějšího návrhu, který byl zaregistrován v Mexiku v roce 2016, se podle svědků zdálo, že socha pláče krev. 

Případy vyvolaly rozptýlenou diskusi mezi katolíky. Na webových stránkách catholic.org jeden z komentátorů navrhl, že tekuté zjevení bylo znamením Panny Marie, aby se modlili za přeměnu srdce. Mezitím si řada církevních příslušníků všimla, že je to spíš záznamem „návratu“, který je podrobně popsán v knize Zjevení v křesťanské bibli, která tvrdí, že se Ježíš vrátí na Zemi kvůli takzvanému Soudnému dni.


Není zde článek celý?