Pohádka k MS ve fotbale 2018

VDDOV15nlLgŽil byl jeden národ na východě a říkal si Rusové. Patřil mezi skupinu národů pod označením Slované. Jeho sousedy na západě byli též Slované zvaní Ukrajinci. Ti se ale jednoho dne již velmi dávno nakazili nemocí zvanou banderismus. Protože byli nemocní, měli zastřenou mysl a začali nekriticky naslouchat a poslouchat nepřátele Slovanů a připravovat válku se svými sousedy Rusy. Část Ukrajinců se nepodařilo nakazit a ti se opevnili v Donbaských republikách. Největší nepřítel Slovanů a Rusů zpoza Velké louže, začal Ukrajince vyzbrojovat a platit za sabotáže proti Donbasu.

Aby se nemocní Ukrajinci necítili tak slabí, ti zpoza Velké louže nakazili i další Slovany, jako Poláky, Čechy a Slováky kteří Ukrajince podporují v jejich nemoci. Poláci ještě navíc podlehli nákaze nemoci zvané jedinečnost a velikášství. Ta je velice nebezpečná a v jejich národě se nákaza předává po několik století. Nu a tak Ukrajinci posílení těmito sousedy, začali řinčet zbraněmi dodanými zlem zpoza velké louže. Postavili sílu 12. divizí a chystají se tento týden k útoku na Donbas. Pokud se jim bude dařit a prolomí obranu Opolčenců, budou postupovat až k hranicím RF a rozpoutají válku s Rusy průlomem na území Ruska. Potom se k nim přidá 5. divizí spojence Ukrajinců zpoza Velké louže spolu s jeho letectvem. Na Ukrajině jsou i obří tankovací letouny pro doplňování paliva bombardérům. V Černém moři Ukrajinci zaútočí na Krymský most. Zevnitř Ruska bude působit občanské nepokoje 5. kolona a budou provedeny teroristické útoky na stadiony, kde se koná MS. Messi bude před zraky diváků sťat bojovníky ISIS. Poláci budou držet v šachu Královec a směr na Petrohrad.

Nákaza se bude šířit dále a zasáhne znápadní Evropu. V chalifátech Frankistán, Britanistán, Holadistán, Belgistán a v chalifátu Deutschland vypukne rasovo-náboženská občanská válka, která se přelije i k pomahačům Ukrajinců tedy do Čech, Polska a na Slovensko. Armáda Rusů bude útočníkům odolávat a aby si uvolnila ruce a ztížila zásobování nepřítele, nanese masivní raketové údery (zatím nejaderné) na logistické a vojenské uzly po celé linii týlu nepřítele. Iskanděry z Kalinigradské oblasti zasypou střelami Českou republiku, Polsko, Ukrajinu a Slovensko. To možná bude impulsem k prozření místních obyvatel a zbaví se nakažených ve vedení svých zemí. Nezabezpečený týl donutí Ukrajince a jejich spojence ke kvapnému ústupu a Rusové s Opolčenci vyléčí celou Ukrajinu od banderismu. Kdyby Ukrajinský spojenec šířící nákazu zpoza Velké louže použil své strategické jaderné síly a rozpoutal 3. světovou válku. To už nebude pohádka.

Zdroj: https://vk.com/@zemskadomobrana-pohdka-k-ms-ve-fotbale-2018


Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!

Není zde článek celý?