Před lety byla pro ČSSD Horáková mementem. Dnes poplivali její památku

V roce 2013 publikovali sociální demokraté na svém webu zprávu o Miladě Horákové. Připomínali její popravu, kterou po vykonstruovaném procesu provedli komunisté. Zároveň ČSSD tvrdila, že pro ně bude trvalým mementem. Přitom dnes, v den výročí její smrti, bez jakýchkoliv protestů vstoupili do vlády, která bude podporována bolševiky a jejímž předsedou je bývalý spolupracovník StB.

Sociální demokraté se rozhodli, že pro oddálení své politické smrti klidně podupou všechny své hodnoty a klidně si do budoucna nechají diktovat od komunistů, kteří v historii byli pro socialisty nepřijatelnou stranou.

Jan Hamáček neukázal ani náznak jakéhokoliv odporu vůči tlakům od Andreje Babiše a Miloše Zemana a předvedl, že bude poslušným služebníkem nově nastolovaného režimu, který má fungovat přesně podle přání oligarchy, vlastnícího zemědělský koncern, pro jehož dobro bude nově jmenovaný vládní kabinet sloužit do posledního dechu.

Funkce se pro vedoucí členy sociální demokracie staly důležitější než cokoliv jiného. Proto si klidně pro ministerská křesla přišli v den, kdy si připomínáme popravu Milady Horákové. Té Milady Horákové, která ještě před pár lety byla pro ČSSD mementem.

Není zde článek celý?