Radůza dnes zahájí koncertní sezonu Vesnického klubu Václava Koubka

Vesnický klub Chotěmice dnes zahajuje letní koncertní sezonu. Na jihočeském statku ji odstartuje ve 20 hodin Radůza. Na sobotu je pak plánován koncert samotného harmonikáře a majitele statku Václava Koubka.

Klub už má stanovený program na celé léto. Koncerty se uskuteční vždy v pátek a sobotu od 20 hodin. Mezi kapelami jsou také Midi Lidi, Hudba Praha, Tatabojs, nebo Buty.

„Začínal jsem na undergroundu. Plastici, Garage, Hudba Praha… a podobných kapelách svědomí. Postupně, jak se členové klubu rozšiřují, jsem přidal nějaké SKA kapely, reggae, trochu elektroniky, letos například Midi Lidi a samozřejmě folk, zpěvný rock Buty, Zrní, Poletíme i euforický Tata Bojs. Přijedou členové klubu i z okolních vesnic. Člověk těmi akcemi udržuje takový smír a dobrou náladu tady,“ vysvětlil Václav Koubek v nedávném rozhovoru pro Revue FORUM.

A dále také vysvětlil, pro koho je klub v mimořádném prostředí určený: „Jsme prázdninový klub soukromý, členský. Sbírám si publikum z klubů, kde přes zimu hraji. Hodně členů tu pořádá svatbu, jezdí slavit narozeniny, firemní párty.Přes týden tu frčí tvůrčí dílny, workshopy nebo jen srazy kolařů či více rodin dovolenkářů,“ uvedl s tím, že členem klubu se může stát každý. Pravidla jsou zde.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?