Ruskám doporučili, aby si k prsům přivázaly balonky a dělaly kliky na bradavkách

Webová verze ženského časopisu Cosmopolitan poradila svým čtenářkám, jak „povzbudit“ svá prsa, která se časem stávají „smutnější“. Ženám bylo doporučeno, aby si ke svým bradavkám přivázaly balonky, které „postrčí prsa nahoru“.

„Mohou vzniknout určité problémy ve veřejné dopravě, ale zvykneš si na to. Nevšímej si toho, pokud tvoje vzdušná podpora vyvolá otázky v okolí. Jen říkej, že je to nový trend a že všichni blogeři dělají to samé,“ zažertoval časopis.

Aby prsa nevisela, je doporučeno masírování ptačím peřím, nošení podprsenky všude, dokonce i v koupelně, vždycky chodit se vztaženýma rukama, koupit si polici na prsa a zaměstnat speciálního člověka, který by vždycky prsa podporoval.

Aby ženy nezůstávaly pozadu za muži, doporučuje se dělat kliky na bradavkách, ale zapomenout na běhání, skákání a všechno, co prsa znepokojuje.

„Prostě stůj klidně a později se ti tvoje prsa odvděčí. Jediná výjimka jsou kliky na bradavkách,“ uvádí redakce Cosmo Online.

Na závěr autor článku zdůrazňuje, že publikace má žertovní charakter a že ztráta pevnosti prsů je normálním a neodvratitelným procesem. „Nemusíte kvůli tomu ovšem truchlit! Pamatuj si, že jsi krásná a měj se ráda!,“ uvádí se na závěr.


Není zde článek celý?