Tomio prý napsal dopis správně a za všechno může mediální žumpa

Tomio Okamura obvinil server Seznamzpravy.cz ze lži a to kvůli tomu, že tam zveřejnili Okamurův vlastní materiál z jeho vlastního Facebooku. To už je slušné zabrušování.

Tomio se z rozhořčení vypsal takto: „Web Seznamzprávy dnes opět neuvěřitelně obelhal svoje čtenáře, když zveřejnil falešnou zprávu, že Tomio Okamura odeslal britské premiérce Therese Mayové dopis s chybou. Cílem bylo pomluvit SPD. Můj dopis je ve věci bleskového odsouzení Tommyho Robinsona, který byl zatčen ve chvíli, kdy na Facebook živě přenášel dění před soudem s muslimským gangem, který zneužíval nezletilé dívky. A Seznamzprávy místo, aby zveřejnili skutečný mnou podepsaný originál, který je samozřejmě bez chyby (což potvrdí i Velvyslanectví Velké Británie v ČR), tak zveřejnili mnou nepodepsanou pracovní verzi, kterou jsme vůbec nikam neposlali. Jen jsem ji zveřejnil na facebooku, abych čtenáře seznámil s tím, co děláme.“

Kdo by to řekl, že. A my si mysleli, že když Velký předseda zveřejní dopis, tak je to opravdu ten dopis. Prý ale nebyl a protože si to novináři neověřili, „předvedli totální amatérismus a další mediální žumpu“. A jsou to „FAKE NEWS“ a každý si to může ověřit na britském velvyslanectví.

Tak to asi nebude třeba, nás detaily nepořádku v již druhé Okamurově straně nezajímají, ani osudy nějakého dopísku, kde Okamura jeví pohnutí nad osudem demokracie ve Velké Británii. A taky nad osudem recividisty, který už by snad mohl být při své minulosti daňového podvodníka a rváče dost zkušený a vědět, že když je v podmínce, mohl by jít třeba taky sedět, když si nedá pozor.

Velký předseda ale vzbudil lítost a paní Zuzana ho utěšuje: „Tomio, pomluvy mě nezajímají. Zajímají mě fakta, které se dozvím buď na Vašem FB nebo u pana Soukupa v jeho programech. Pevně stojím na straně SPD !!! Podvodníky a lháře, kteří lžou před kamerami v přímém přenosu a ještě se lidem vysmívají – nezlobte se na mě, ale jsou pro mě zbohatlickou lůzou. O takové neopřu ani koště.“

Ještěže tak. Představa, že by se zjevila nějaká paní Zuzana a chtěla si o nás zbohatlíky opírat koště, je děsná. Děkujeme.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?