Více než 100 německých občanů je každým dnem obětí zločinů spáchaných migranty

Zpráva německého Spolkového útvaru kriminální policie (BKA) ukazuje, že více než 100 německých občanů je každým dnem obětí zločinů spáchaných migranty, informoval Epoch Times.  

Podle studie BKA bylo v roce 2017 zaregistrováno 39 096 zločinů u německých občanů ze strany migrantů. Toto číslo je o 23,7 procent vyšší než v předchozím roce (31 597).

To znamená, že každý den kolem 107 německých občanů bylo a bude obětí trestných činů, při kterých je alespoň jeden podezřelý migrant a tento trend stoupá.

Zvláště šokující je to, že více než sto Němců bylo v roce 2017 oběťmi pokusů nebo skutečných vražd ze strany přistěhovalců.

„U zločinů vraždy, zabití a najaté vraždy se 112 Němců stalo obětí trestného činu, kdy alespoň jeden z podezřelých myl imigrant. Třináct obětí bylo zabito,“ ukazují statistiky.

Zpráva BKA rovněž varuje, že mezi uprchlíky bylo propašováno mnoho teroristů, a že existuje nebezpečí, že uprchlíci v Evropě budou radikalizováni teroristickými organizacemi, aby prováděli „svatou válku“.

„Kvůli situaci uprchlíků, je teď možné, aby teroristické organizace propašovaly do Německa případné vrahy nebo své příznivce.“

„Kromě toho mohou být mezi uprchlíky, kteří se během pobytu v Německu radikalizují kvůli řadě faktorů, zejména kvůli odborné propagandě a cílené internetové aktivitě členů teroristických organizací,“ varuje se ve zprávě.

(Ilustrační obrázek AP Photo/Frank Augstein)

Není zde článek celý?