Babišovy noviny rozjely kámpáň proti Malé. Co to pro Táňu asi znamená?

Z dnešní Mf Dnes se Taťána Malá dozvěděla, že nejspíše končí. Jak to bylo poznat? Babišovy noviny najednou přišly s tématem, které jiná média zmiňovala už před několika týdny. Že podnikání jejího manžela je v jakémsi střetu zájmů s ministrováním Taťány Malé a dokonce investigativci z Mf Dnes zmiňují i opisování dipolomek, které má mít Malá na svědomí. Odhalili také to, že koncipientskou praxi vykonávala 300km od svého bydliště, kde současně byla zastupitelkou.

A přesně takhle Babiš oznamuje svým podřízeným, že končí. Nejprve je „odrovná“ ve svých novinách nějakou pěknou kampaňkou, nebo účelovkou, aby je pak mohl pohodlně odvolat, protože to psali v novinách. Šlechtová, Válková, Pelikán a další by mohli vyprávět.

Je to smutný úděl stranického tisku politické divize ANO. Malá na ministerstvu spravedlnosti skutečně nemá, co dělat. Jako kašpárci ale vypadají „novináři“ tohoto stranického listu, když o nekompetenci a kauzách nastupující ministryně mohou psát až týdny po tom, co se jí věnovala svobodná média. A mohou o ní psát až ve chvíli, kdy hlavní aktérku chce její šéf odstranit.

Není zde článek celý?