Babišův facebookový raport, tentokrát však z pera Lukáše Pavláska a vtipně

Andrej Babiš je zvyklý každý týden podat svůj raport, aby národ věděl, jak se premiér měl a co všechno zvládl. Tentokrát se ovšem o text této zprávy nepostaral Marek Prchal ani nikdo jiný z Babišova marketingového týmu, ale komik Lukáš Pavlásek, který ho zveřejnil na svém facebookovém profilu.

Ahoj lidi,
tak máme vládu, ale byla to vážně makačka. Všichni ti zloději a tuneláři s celou tou mafií co nás ovládá se nám to snažili překazit, protože se bojí o koryta, ale naštěstí mi pomohli komunisti. Pomáhali mi už v mládí, tak sem rád, že sou furt stejný a že se na ně můžu spolehnout. Takže vládu máme a teď začneme makat.
Prezident už makat začal. Teď sem viděl tu fotku z NATO a pěkně jim to natřel, místo aby poklonkoval těm šaškům americkejm krásně seděl stranou a ukázal jim kdo je prezident samostatný hrdý země.
Jo, a taky sem se doslechl, že je někde ve světě nějaký zemětřesení, tak sem tam chtěl jet pomoct vyprošťovat lidi, ale protože musím makat tady, tak sem si vzpomněl, že máme výborný hasiče. Věděli ste to? Jestli to nevíte, tak vám to říkám a jednoho hasiče tam pošlu.
Jo, a cestou ze sněmovny sem se stavil ve psím útulku a vyfotil se s pejskem. Věděli ste, že máme výborný psí útulky? Ne? Tak vám to říkám. Sou fakt dobrý. A makaj.
Tak já jdu taky makat. Ale ještě jsem se rozhodl že vám všem přidám deset miliónů. Ale dohromady. Takže každým dám jednu korunu. A ze svýho. Ať ty mafiáni viděj, jak se maká.
Jo, a taky, všimli ste si, že mluvím trochu jako Gustáv Husák? To je dobře. Toho sem měl rád. Taky makal.
Tak jo, já jdu konečně makat. A odpoledne sem dam tu fotku s tím pejskem.
Mějte se makačenkově a vyhrňte si rukávy
Váš Bureš

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?