Jak se Nova uklonila Babišovi. Rozhovor jako z propagačního oddělení hnutí ANO

Že se TV Nova chová jako věrný spojenec premiéra Andreje Babiše, o tom deník FORUM 24 informuje dlouhodobě. V tzv. Letním interview se ale tvůrci dostali do úplně nové sféry nepokryté podpory a propagace.

Padají zásadní otázky.

„Máte čas navštívit nějaké památky?“ nebo „Jak vypadá ideální dovolená Andreje Babiše?“

Pan premiér je ohledně volného času nenáročný, vstává bez budíku a nemá žádné termíny.

Babiš nám o sobě sdělí, jak se umí přezpůsobit tomu, co si přeje jeho manželka Monika, která nechce jezdit v létě na hory, ale k moři.

„Máte nějaké místo, které jste ještě nenavštívil?“ zazní také.

Chudák Babiš toho prý moc neprocestoval a těší se na to, až si to vynahradí, až odejde z politiky. Je to tak hrozné, že viděl jen třeba Kanárské ostrovy, Dubaj nebo Maledivy. Což je smůla. Stejně jako to, že pan premiér se dost nevěnuje rodině.

Další Babišovou bolístkou jsou „pseudoaféry“, tudíž redaktorovi sdělí, že se mu občas stane, že mu lidé na veřejnosti nadávají. Dozvídáme se o tom, co Babiš rád poslouchá (ano, Kryštofkempy a Michal David), jaký dezert si rád dává v Rakousku. A od toho dezertu přejdeme k migraci!

Diváci se radují. A to jsme teprve v polovině.

Do rozhovoru se zapojí i manželka Monika. Popovídají si o svatbě, o výročí, o vedení domácnosti… Paní premiérová prozradila, že jí bodyguardi vozí děti do školy nebo že Babiš je moc benevolentní k dětem.

Jako shrnutí bychom mohli dodat: „Plán je jasný. My chceme vládnout.“ A pak už se Babiš vrátil k migraci a k dezertu, který je pro TV Nova podobně zásadní.

Takhle vypadá 22 minut čistého PR. Tak, jak to TV Nova umí.

Není zde článek celý?