Kamarád Putina McGregor přijal boj roku s Rusem Nurmagomedovem

Irská superhvězda smíšených bojových umění Connor McGregor přijal dlouze očekávaný souboj s Rusem Khabibem Nurmagomedovem. Podle exkluzivních informací Russia Today Sport se boj bude konat v Las Vegas, které může přivítat fanoušky MMA už 6. října.

Podle exkluzivních informací Russia Today Sport se boj bude konat v Las Vegas, které může přivítat fanoušky MMA už 6. října.

UFC zatím neoznámilo přesný termín zápasu, ale zdroj RT Sport hlásí, že Ir s přezdívkou Notorius je ochoten utkat se s dosud neporaženým Rusem, který je současným šampiónem UFC v lehké váhové kategorii.

Tento boj mnozí nazývají největším v historii UFC, fanoušci MMA na něj čekali přes dva roky. Nejdříve měl Nurmagomedov zdravotní problémy a již naplánovaný boj byl zrušen. Poté se McGregor začal soustředit na boxerský zápas s Floydem Mayweatherem, který boxerské legendě prohrál.

Nedávno Connor Mcgregor zveřejnil na svém Instagramu společné foto s prezidentem Ruska Vladimirem Putinem z finálového zápasu Mistrovství světa ve fotbale v Moskvě, kvůli kterému způsobil skandál v západních médiích.

Hlavní soupeř McGregora z UFC Khabib Nurmagomedov se také ukázal na finálovém zápase mistrovství. Mnozí fanoušci už tehdy předpověděli, že se dlouho očekávaný souboj nakonec uskuteční.


Není zde článek celý?