Klus má dalšího „parťáka“, herce Neužila. Už nechci chybovat, vzkazuje

Jedna ze současných největších hvězd Dejvického divadla Václav Neužil se rozhodl připojit k bojkotu Babišových médií, který vyhlásil Tomáš Klus. Stejně jako populární zpěvák se Neužil už nebude objevovat tam, kde tečou premiérovy peníze. Kromě rozhovorů odmítá herec i účinkování v internetových seriálech, které jsou financovány z Babišových peněz.

Neužil, známý například ze seriálů Svět pod hlavou, nebo Čtvrtá hvězda své rozhodnutí, stejně jako mnozí další, prezentoval na facebookovém profilu Tomáše Kluse. „Jen tak dál. Též odmítám rozhovory do Babišových médií a nehraji v internetových seriálech, jejichž výroba je závislá na jeho penězích. A několik chyb jsem udělal též. Už nechci a nebudu chybovat,“ napsal Neužil na sociální síti.

Stejně jako třeba jeho herecký kolega Jiří Macháček se tak nezříká zodpovědnosti za to, že v minulosti neřešil, za čí peníze hraje. Do budoucna se však všechno mění.

Umělci, kteří se postupně ke Klusovi přidávají jsou ve svých oborech významní. Kromě Macháčka a Neužila podpořili zpěvákův apel i Matěj Ruppert, nebo Iva Pazderková. Všichni si za svůj postoj už v internetových diskuzích museli vyslechnout mnoho urážek i výhružek.

Jestli jsou naši od Babiše,tak ty mi práci nikdy nedávali. Matej Ruppert Ana Geislerová chodí Vám taky podobné zprávy od fake profilů?

Zveřejnil(a) Václav Neužil dne Neděle 29. červenec 2018

Konkrétně Neužilovi už bylo rázně vysvětleno, že kritické články o Andreji Babišovi rozhodně nemá sdílet.

Není zde článek celý?