Neztrácíme naději. Lidé budou demonstrovat kvůli důvěře pro vládu za podpory KSČM

Už 11. července se bude v poslaneké sněmovně hlasovat o důvěře pro vládu premiéra Andreje Babiše, kterou má podporovat komunistická strana. V naší zemi je ale mnoho lidí, kterým se to nelíbí, a proto se chystá demonstrace přímo na Malostranském náměstí v Praze.

Demonstraci chystá skupina AUVA, která v popisu facebookové události uvádí: „Musíme dát najevo, že komunisty do vlády nechceme. Nedopusťme, aby se nás děti ptaly, co jsme v tento den dělali! Teď to opravdu nesmíme dát komunistům zadarmo! Když se bude hlasovat, tak to musí na náměstí burácet, poslanci musí cítit, že se lidi bouří.“

Na setkání by měl být živě přenášen zvuk přímo z jednání Poslanecké sněmovny, počítá se ale také s řečníky nebo písničkáři. Rozdávat se budou také letáky.

A proč si skupina vybrala místo pro demonstraci přímo u sněmovny? „Díky tomu, že se demonstrace koná kousíček od parlamentu a my budeme reagovat na řečníky, budou náš tlak politici silně vnímat,“ uvádějí organizátoři.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?