Odhaleno: OSN plánuje zaplavit Ameriku a Evropu 600 milióny migrantů

Strategický dokument OSN z roku 2001 se dostal znovu na světlo pozornosti kvůli migrační krizi, neboť naznačuje potřebu zaplavovat Ameriku a Evropu stovkami miliónů migrantů, aby se zachovala úroveň populace.          

Pojmenován Výměnná migrace: Je to řešením pro klesající a stárnoucí populace?, plán se snaží „vyrovnat pokles populace a stárnoucí populace v důsledku nízké míry plodnosti a úmrtnosti.“

Plán OSN tvrdí, že masová migrace na západ je zapotřebí, aby vlády udržely „mnoho zavedených hospodářských, sociálních a politických strategií a programů“.

Strategický dokument uvádí šest potenciálních scénářů pro každou zemi nebo oblast světa, které jsou nezbytné pro splnění tohoto cíle.

V nejtěžším scénáři bude vyžadováno velké množství migrantů, aby „udrželi potenciální poměr podpory“ (počtu obyvatel) na nejvyšší úrovni.

V případě Spojených států v nejvíce extrémním scénáři zpráva uvádí: „bylo by třeba mít 593 miliónů přistěhovalců od roku 1995 do roku 2050, v průměru 10,8 miliónů ročně.“

„Do roku 2050, z celkového počtu obyvatel Spojených států – 1,1 miliardy, 775 miliónů, což je 73procent, budou přistěhovalci po roce 1995 nebo jejich potomci,“ dodává zpráva.

V případě Evropy, dokument dokládá, že do roku 2025 bude muset přijít nejméně 159 miliónů migrujících pracovníků, aby se „udržela současná rovnováha 4 až 5 pracovníků pro důchodce.“

Podle nejhoršího scénáře by do roku 2050 byly zapotřebí 1,4 miliardy migrantů, v průměru 25,2 miliónů ročně. To znamená, že do roku 2050 by byla evropská populace na 2.3 miliardách, z čehož 1,7 miliardy, téměř tři čtvrtiny, budou migranti nebo jejich potomci.

Vzhledem k tomu, že Evropa již má obrovské problémy s integrací výrazně menšího počtu migrantů, čísla v této zprávě jsou zjevně fantasmagorická, avšak dokument naznačuje, že masová migrace k „nahrazení“ hostitelského obyvatelstva Ameriky a evropských zemí byla na programu OSN po desetiletí.

To také odráží plán, který nedávno oznámil francouzský prezident Macron, v němž tvrdil, že masová migrace je „osudem Evropy“ a že stovky miliónů Afričanů budou nadále zaplavovat kontinent „po mnoho dalších let“.

Dokument vzbuzuje novou pozornost vzhledem k migrační krizi v Evropě, která za posledních několik let zaznamenala na kontinentu více než 2 milióny migrantů.

(Ilustrační obrázek Foto: AP)   

Není zde článek celý?