Piráti jsou narkomani a u nás jsou akademici. Okamurova SPD se opět rozjela

Že je hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury parta plná myslitelů, to nám dokazují dnes a denně. Ovšem poslední perla, která pochází z facebookového profilu pražské buňky této strany, se dá zařadit do zlatého fondu hned vedle zabrušování Míly Roznera. Pirátská strana je zde označena za uskupení alkoholiků a narkomanů a v SPD jsou prý akademici.

„Piráti mají šanci v Praze vyhrát a reálně ovládnout pražské magistráty. Chcete, aby se o vaše město a okolí starali narkomani a alkoholici? Jak taková vláda dopadne? Nebo je lepší, aby se o město postarali zkušení a poctiví manageři a akademici z SPD?“ píše se v příspěvku u videa, na kterém je několik členů Pirátské strany i s předsedou Ivanem Bartošem, který hraje na akordeon.

No považte, už jste někdy viděli mladé lidi, že by se bavili? To by nešlo! Rozhodně to znamená, že jen pijí, fetují a že nás před nimi ochrání obránci křesťanských hodnot s politickým podnikatelem, který už jednu stranu vytuneloval, v čele.

Ano, Pirátům můžeme vyčítat spoustu věcí, ale takovéto trapné útoky patří opravdu jen „akademikům“ z SPD.

Když už jsme ale u vzdělanců – je velká škoda, že Andrej Babiš nevzal SPD do vlády. Úspěšný seriál s diplomovými pracemi by jistě pokračoval – a u některých bychom možná museli zkoumat i to, jestli mají vůbec nějaké základní vzdělání.

P. S. K akademikům a dalším vzdělaným osobám, které v SPD vládnou, se pravděpodobně nedoneslo, že pražský magistrát je pouze jeden. Ale třeba příště!

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?