Pískání na Babiše mají podle Ovčáčka na svědomí nositelé kultu nenávisti

Jiří Ovčáček v pořadu Máte slovo. | FOTO: ČT

Zeman je ukrytý kdesi na Vysočině, nepáchá viditelnou ostudu. Ovčáček tak má dost času na to, aby bránil svého oblíbence číslo dva, Andreje Babiše. Jak se dalo čekat, mluvčímu prezidenta se nelíbí vypískání Babiše na Všesokolském sletu. „Sokolové věnují obrovské úsilí přípravě úžasné události, sletu. Jak nádherná demokratická tradice spjatá s naší historií! Místo, abychom teď rozebírali, jak se sokolům slet podařil, otravují nás nositelé kultu nenávisti s pískotem části lidí na A. Babiše. Fakt hodně smutný,“ zhodnotil Ovčáček na Twitteru.

Už včera se mu povedlo na vypískání Babiše namontovat Jiřího Drahoše, kterého společně se svým pánem hluboce nenávidí. „Když v lednu v Třinci diváci vypískali prof. Drahoše na hokejové Lize mistrů, zděšení čeští novináři se to snažili zazdít. Když jde o premiéra A. Babiše, chrochtají blahem a píšou jak o život,“ prozradil Ovčáček.

Nejvíce reakcí ale vyvolalo jeho „prohlášení“, ve kterém srovnal Zemana, Babiše a Trumpa, kteří jsou podle něj pod útokem nenávistné pseudoelity. „Ono je to všude stejné. Politici, kteří mají reálnou podporu normálních lidí, jsou terčem útoků nenávistné pseudoelity. Ať už jde o Donalda Trumpa, Miloše Zemana nebo Andreje Babiše.“ Na tato slova se Ovčáček dočkal ostrých, až vulgárních reakcí.

Není zde článek celý?