Plzeňští radní jsou podle Ovčáčka političtí ubožáci. Nabídl se, že parkovné zaplatí

„Klidně to parkovné těm plzeňským politickým ubožákům zaplatím ze svého! Ať mi pošlou složenku.“ Tak reagoval Jiří Ovčáček na rozhodnutí plzeňských radních, kteří dostali od krajského úřadu žádost o prominutí parkovného prezidentské kolony při poslední návštěvě Zemana ve městě.

Radní žádost odmítli s vysvětlením, že Zeman dělá naší zemi ostudu. „Až prezident ČR přestane dělat naší zemi ostudu, může Plzeň uhradit vyblokovaná parkovací místa, která prezidentská kancelář využívala během jeho návštěvy. Se Zemanem se toho ale už nedočkáme!“ komentovat pro PLzeňský deník rozhodnutí rady náměstek primátora Pavel Šindelář (ODS).

Ovčáček však v reakci nezůstal jen u tweetu o ubožácích. Přidal ještě toto: „Plzeňské dost upocené čecháčkovské “hrdinství”. Aneb, jak hluboko se dá klesnout. Takže takhle se teď v Plzni platí parkovné! Pokud soudruzi seznají, že je host politicky OK, je to zdarma. Pokud se host soudruhům nelíbí, “cáluje”!“ napsal mluvčí prezidenta republiky.

Jenže, kdo je tu ubožák, jak píše Jiří Ovčáček? Jako ubožák vypadá spíše sám Ovčáček a jeho Zeman. Když za sebe nechtějí nic platit a úhradu veškerých výdajů za výlety nechávají na městech a krajích. A když se jim náhodou někdo postaví s tím, že za ně nezaplatí 1066 korun, hned je pod palbou kritiky. Jiří Ovčáčku, ubožáci nejsou plzeňští radní. Ubožáci jste vy se Zemanem.

Není zde článek celý?