Smát se, nebo plakat? Malá prý opisovala i v diplomce o růstu a pohlaví králíků

Taťána Malá, poslankyně ANO. |

Taťána Malá nepřestává bavit, zdatně dohání Miloslava Roznera. Server Echo24 přinesl informaci, že ministryně spravedlnosti opisovala v další své diplomové práci. Tentokrát to mělo být v textu, kde řešila vliv počasí na chov králíků. Bez legrace. Taťána Malá totiž absolvovala také Mendelovu univerzitu v Brně.

Silně tak pokulhává nejen zvláštní právní vzdělání Malé, které získala na neznámé škole díky opsané diplomce, ale teď už kritici mohou zpochybňovat i její vzdělání v oboru chovu králíků. Je neuvěřitelné, kam se naše země dostává. Justici nevede respektovaný odborník, ale krmička králíků s opsanou diplomkou. Nic proti králíkům, ani jejich krmičům. S Babišem se totiž nechtějí spojovat skutečné osobnosti. A podle toho to vypadá. Malá je aktuálně nejkřiklavější případ. Mimochodem, dvakrát se pokoušela složit zkoušky na insolvenčního správce. Neúspěšně. Asi nebylo kde opisovat.

Když už potřebuje Agrofert tuto Babišovu fanynku odměnit hezkým pracovním místem, možná by bylo lepší přesunout jí jako krmičku králíků do některé dceřiné firmy. Ale raději pod dohledem. Pokud skutečně opisovala i v této diplomce, nemuseli by svěření králíci dopadnout dobře.

Škoda že v roli oněch králíků jsme teď všichni.

Není zde článek celý?