Vůdce Muslimské strany prohlásil, aby Nizozemci opustili svou vlastní zemi, pokud nemají rádi rozmanitost

Vůdce Muslimské strany DENK v Nizozemsku vyvolal rozhořčení tím, že řekl nizozemským občanům, aby opustili svou zemi, pokud se jim nelíbí zvyšující se počet muslimských migrantů žijících v nizozemských městech.

„Pokud se jim nelíbí měnící se Nizozemsko, ve kterém žijí lidé s různými kulturami…jako ve městě Zaandam nebo v okolí Poelenburgu, měli by se ztratit,“ řekl Tunahan Kuzu během rozhovoru.

Proti-imigrační politik  Geert Wilders reagoval na Kuzu tím, že mu řekl, aby šel domů do Turecka.

V roce 2017 v nizozemských volbách, Kuzuho strana, která odmítla uznat arménskou genocidu, získala 200 000 hlasů, což jí umožnilo získat tři místa v parlamentu.

To, na co se Kuzu konkrétně odkazuje, když mluví o „měnícím se Nizozemsku“, zůstává nejasné.

Možná se odvolává na to, jak je každoročně obchodováno s tisíci mladých dívek do sexuálního otroctví v rukou pasáků s migračním pozadím.

Možná se to týká školních dětí, které jsou tlačeny do nového prostředí tím, že se modlí v mešitách.

Možná se to týká nápisů na zdech základních škol, které říkají: „Rakovina Wilders zemře,“ „Útočte na Židy“, „Zabijte všechny Židy“ a „Židé zemřou“, nebo termíny jako „ISIS“.

Možná se odvolává na skutečnost, že násilné homofobní útoky na homosexuály v Nizozemsku muslimskými migranty se zvyšují.

Možná se odvolává na fantastické ekonomické přínosy, které přinášejí muslimští migranti do Nizozemska, jako že 85% „uprchlíků“ je stále nezaměstnáno a na sociálních dávkách od doby, kdy v roce 2014 přišli do země.

V každém případě je zpráva velmi jasná, pojďte na palubu s novými způsoby života, nebo vypadněte ze země.

(Tunahan Kuzu  Foto: Wikipedia)

Není zde článek celý?