Zrada? Čeští komunisté jeli na vojenskou přehlídku okupantů Krymu

Delegace proruských aktivistů vyrazila z České republiky na výlet na Rusy okupovaný Krym. Jeli se poveselit s tamními vojáky a podívat se na vojenskou přehlídku. V delegaci jsou i poslanci a senátor. Vše komunisté. Představitelé Ukrajiny, které Rusové při těžkých bojích ukradli Krym, proti návštěvě Čechů logicky protestují. Pro Českou republiku jde o velkou ostudu.

Kohlíček, Skála, Doubrava a další se chovají jako z daní České republiky placení zrádci České republiky. Protože, i když se jim to hodně nelíbí, naše místo je na západě, v táboře zemí, které Ruskou okupaci Krymu neuznávají. Doubrava s Kohlíčkem a Skálou mají ale jiný pocit. Kohlíček se svěřil, že o situaci na Krymu napíše podrobnou zprávu. Lidé jsou tam prý šťastní. Doubrava je zase známý šiřitel proruských dezinformací. Tak vyrazil ke zdroji. Opět.

Jejich výlet je slavně znežíván propagandou Ruska, která píše o tom, že na Krym zavítala delegace politiků z České republiky. Jenže ve skutečnosti to žádná delegace není. Není to oficiálně vyslaná skupina zástupců ČR. Je to parta stalinistů a bolševiků, kteří za republiku nijak nemluví, nemají žádné pravomoce. Jediné, co činí, je ostuda své zemi.

Na místě by tedy byl vzkaz a omluva Ukrajincům. Vysvětlení, že jde jen o partu lidí, kteří si rozumí víc s Rusy a jejich válkou, než se svojí zemí. Úsměvný je Kohlíček. Poslanec Evropského parlamentu bratříčkující se s Rusy, kteří se snaží právě Evropu rozvrátit pomocí hybridní války. Ten na Krymu musel dostat panáka vodky a talíř boršče navíc, za pomoc s rozvracením zevnitř.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?