Babiš kňourá, že na něj u rozhlasu lidé pískali za peníze. Nechápe, že pískali zadarmo a s chutí

Ředitel televize Barrandov Jaromír Soukup pozval ve čtvrtek večer trestně stíhaného premiéra Andreje Babiše do svého pořadu Duel. Ovšem nebyl to žádný „duel“, kde by se někdo s někým o něco přel. Byl to spíše duet, při němž dochází k harmonii. Soukup a Babiš k sobě prostě na první pohled patří.

Babiš tak mohl úzkému kroužku diváků této televize vyložit, jak bojuje s imigranty a jak pro lidi hledá peníze a jak také vždycky semhle támhle najde nějakou miliardu. Soukupovi diváci mu určitě uvěří, že obsahem práce předsedy vlády je hledat miliardy pro lidi. V TV Barrandov také Babiš nadával na drzou Evropskou unii, protože předpokládal antievropské diváky. Když má totiž proevropské publikum, tak se zase dušuje, že je proevropský politik. To je prostě jeho styl.

Vrcholným číslem Babiše ale bylo to, že nařkl občany, kteří ho přišli vypískat 21. srpna před Český rozhlas, že byli zaplacení.

„Lidi, co na mě pískali, to byli zaplacený lidi. Byli to političtí odpůrci na objednávku.” prohlásil doslova Babiš. Pak si ještě stěžoval, jak to bylo hrozné, když proti němu skandovali ze dvou metrů.

Je to drzost. Lidé, kteří ho vypískali, byli z části ti samí lidé, kteří před Listopadem demonstrovali proti komunistickému režimu. Rozhodně to byli lidé té samé názorové orientace. Tehdejší soudruzi, mezi nimiž byl na vysokém postu i Andrej Babiš, už tehdy o nich šíříli, že je platí západní imperialisté. Takže se vlastně nic nezměnilo.

Milý soudruhu Babiši, pletete se stejně, jako se vaši soudruzi pletli už před listopadovou revolucí. Svobodně myslící lidé chodí protestovat proti komunistům a estébákům zadarmo.

Zkuste si zvyknout na myšlenku, že v naší zemi žijí lidé, které si nemůžete koupit. A kteří vás jdou vypískat zadarmo a s chutí. Protože tím brání svobodu.

Není zde článek celý?