Další bojkot Babiše: Ke Klusovi se přidává kapela Mňága a Žďorp

„Já su taky Havloid!“ To píše zpěvák legendární kapely Mňága a Žďorp na Facebooku v prohlášení, v němž se pidává k bojkotu akcí a médií spojených s Andrejem Babišem a s jeho holdingem Agrofert. Přinášíme celý jeho text.

V létě mám být horko a v zimě zima. Tím bych uzavřel kapitolu s názvem To je ale vedro, paní Nováková!
Naprosto podporuju a souhlasím s Tomášem Klusem a jeho otevřeným vzdorem vůči AB (fakt se mi nechce psát ani to jméno). Všechny řeči o marnosti, zbytečnosti a naivitě podobného konání nepřijímám. (I když glosy Xaviera B o lustrování jeho publika jsou, kurvadrát, docela vtipné.) Jednou jsme tu, tak si řekneme svý, každej jak to umí. A taky jsem si nevšim, že by mlčící většina někdy něco změnila, vždycky ji někdo musel nakopnout do zadku. Tím bych uzavřel kapitolu s názvem Já su taky Havloid! 🙂

Moje babička Amálie, ročník 1900, měla pro typy podobné AB hezké české slovo gauner, ke kterému se i já přikláním. Označovala tak lidi, kteří se budou mít vždycky dobře, protože nejsou hloupí, nemají zábrany, nemají svědomí a nezajímá je nic jiného než jejich osobní prospěch. Spojí se s kýmkoli, kdo jim může být prospěšný a řeknou kdykoli cokoli, co jim může přinést zisk.

Tím bych uzavřel kapitolu s názvem Zatímco jsem se v roce 1984 potil na výslechu StB, ty jsi, soudruhu, budoval svou kariéru na straně Utlačovatelů a Vrahů (Pavel Wonka například), takže je mi dávno jasný, jak to myslíš s obyčejnejma lidma. (Bez smajlíka).
Tento týden máme s kapelou volný víkend, tak budeme spát s děckama venku pod širákem, hrát kostky do miliónu na koupáku, chodit na filmy do letňáku, sežereme tunu zmrzliny a metrák nektarinek, budeme si číst a lenošit a povídat si….

Hezké léto přeju!

Není zde článek celý?