Ivan David: USA chtějí ovládat svět a padlí vojáci nejsou hrdinové

Myšlenkový svět Ivana Davida, bývalého ministra a nyní kandidáta na senátora v barvách Okamurovy SPD, zřejmě prozrazuje následky časté četby Rudého práva. Tedy v době, kdy ještě existovalo a odhalovalo nám, jak se žije ve světě násilí a bezpráví, tedy na Západě. To se dostane pod kůži.

Rudé právo už není, ale nevadí, Ivan David píše sám a jde mu to od ruky. Teď se nechal slyšet u příležitosti smrti našich vojáků v Afghánistánu, jak to s temnými silami ve světě je.

V plátku Nová republika dnes (8. 8.) objasnil: „Faktickým vlastníkem NATO jsou USA. USA chtějí ovládat svět a nikterak se tím netají – je to totiž oficiální doktrína. Jejich armáda však nestíhá všechno obsadit, tak zapojuje spojence v rámci NATO a říká tomu ‚mise‘. A aby bylo dost zájemců o účast v misích, tak je jim nabízena především nadstandardní finanční odměna… Ti mrtví chlapci ale bohužel nejsou hrdinové, jsou obětí našich politiků, kteří posílají naší armádu do nesmyslných válek v rámci NATO. Ovšem v nejhlubší podstatě jsou obětí těch voličů, kteří volí strany, které podporují setrvání naší země v NATO a jejichž zástupci hlasují v parlamentu o vyslání vojenských misí. Chlapce navíc na smrt nikdo neposlal, ale nechali se dobrovolně najmout a zaplatit.“

Hezky se Ivan David posunul z ČSSD přes různé levicové „platformy“ až k okamurovcům. Tento člověk představuje ještě jeden speciální druh lidí, kteří hodlají nebohé Česko poškodit co nejvíc. Jsou sice lidé, kteří hlásají vystoupení z Evropské unie, ale líbí se jim setrvání v NATO. Je to také blouznění, které nedomýšlí dopady, ale netrčí z toho tak absolutní vykopnutí země do bezpečnostního vakua, čili ve skutečnosti vydání země Ruskému rejdění. David by to ale udělal rovnou. Koho pak ještě nazvat přihrávačem Ruska?

Tak zase je hezké, že se s tím neskrývá. To přece jen dovedeme ocenit.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?