Okamura si vymýšlí statistiky a vyvolává strach, má jasno Hamáček

Ostře se proti tvrzením předsedy SPD, který neustále hovoří o nezvládnutí migrační krize na území České republiky, vymezil Jan Hamáček. Ministr vnitra a zahraničí označil Okamurovy výroky za nesmysly a důrazně ho upozornil, aby nesnižoval práci policejního sboru.

Celý facebookový status ministra vnitra Jana Hamáčka:

Bohužel se stalo pravidlem, že každou chvíli musím vyvracet nesmysly poslance Okamury, kterými se pokouší strašit lidi a získat pro sebe politický prospěch.

Takže speciálně pro pana poslance Okamuru: Po České republice se v žádném případě nepohybují „tisíce nezákonných migrantů bůh ví odkud“, kteří by přes naše území mířili do Německa, jak se pokoušíte lidem namluvit. Těmito řečmi, pane Okamuro, snižujete práci celého policejního sboru.

Případů nelegální tranzitní migrace přes ČR do Německa nebyly za letošní první půlrok tisíce, ale přesně 124! A toto číslo díky skvělé práci a opatřením Policie ČR stále klesá! Pan Okamura také zapomíná dodat, že většina cizinců nelegálně překračujících naši hranici do Německa jsou občané Ukrajiny či Moldávie.

Na rozdíl od pana Okamury, který o nelegální migraci jen mluví, já ji skutečně řeším. Setkávám se s policisty, kteří v příhraničních oblastech slouží a znají situaci z první ruky. A odvádějí skvělou práci, ve které jim chci pomoci. Proto nyní bojuji za rozpočet policie, aby měla dostatek lidí a vybavení na ochranu našich občanů nejen proti nelegální migraci, ale proti veškeré trestné činnosti.

Pokud chce pan Okamura policii opravdu pomoci, a ne pouze vyvolávat strach, měl by znát práci policie. Vymýšlet si statistiky a vyvolávat ve voličích strach ničemu a nikomu kromě pana Okamury neprospěje.

Bohužel se stalo pravidlem, že každou chvíli musím vyvracet nesmysly poslance Okamury, kterými se pokouší strašit lidi a…

Zveřejnil(a) Jan Hamáček dne Čtvrtek 23. srpen 2018

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?