Okamurovci sebrali na internetu fotku Švýcarky a vydávají ji za Tomiovu obdivovatelku

Že je Okamurova strana SPD samý podfuk, na to jsme si už celkem zvykli. Protože jsme ale poněkud ze staré školy, pořád nás ještě zaráží, že někdo podvádí tak, že se na to snadno přijde.
Na svém Facebooku nám třeba SPD – Liberecký kraj ukazuje fotku sympatické dívenky s tímto citátem: „Budu volit Tomia Okamuru. Dělá politiku pro obyčejné lidi, na nic si nehraje a jako jediný v politice zhubnul.“

Vizáž Toma Okamury nechme citlivě stranou, ale tahle fotka by chtěla nějaké vysvětlení. Jak se v informační společnosti dá snadno zjistit, obrázek nejmenované fanynky ve skutečnosti představuje ženu jménem Lisa Stoll. Žije ve Švýcarsku, zabývá se hudbou a chtěla by studovat turismus nebo zemědělství.

Ví Lisa o tom, že je z ní v Česku najednou obdivovatelka ztepilé postavy Vůdce Tomia Okamury? Přes upozornění jednoho uživatele Facebooku, který podfuk odhalil, visí na internetu obrázek dál.

Hele, Tomio, víme, že svými voliči pohrdáte, vy šizuňku, ale nešlo by ty podfuky dělat trochu méně nápadně? Nebo aspoň rychle sežeňte tu Lisu, aby vám potvrdila, že obdivuje vaše tělíčko a myšlenky. Pokud tedy umí česky, jinak to některý z vašich akademiků bude muset rychle přeložit.

Není zde článek celý?