Okamurovci v akci: Zachraňte poslance Kobzu, bojí se chemtrails

Jiří Kobza je poslancem, dokonce místopředsedou zahraničního výboru. Je mu 63 let a tudíž by už měl mít rozum. Je ovšem také pravda, že je členem hnutí Svoboda a přímá demokracie, což mnohé vysvětluje. Například i to, že se tento politik bojí čar na obloze, které jsou kondenzačními stopami, které vznikají za letadly. Co kdyby to ale byly nebezpečné chemtrails, kterými nás „práškuje“ zlý západ.

„Měl by někdo rozumné technické vysvětlení, jak vznikne taková stopa? Po letadle ani vidu ani slechu,“ zeptal se na svém facebookovém profilu Jiří Kobza. Zřejmě tedy také propadl hysterii konspiračních teoretiků, kteří tvrdí, že ony „čáry na obloze“ jsou zdraví škodlivé chemikálie, které na naše hlavy vypouští skupina lidí, ovládajících svět. Tito novodobí zloduši se samozřejmě nacházejí na Západě, proto Východ je mírumilovný a demokratický.

V SPD vůbec vědí, kdo nám chce ubližovat a jak na nás například Evropská unie chystá podrobně vymyšlené plány, jak si Českou republiku dokonale podrobit a udělat z ní poddajnou kolonii. Sám Kobza například v Otázkách Václava Moravce tvrdil, že za bezdomovce na našem území může právě Brusel.

Dalším „expertem“ na bezpečnostní rizika, kterým jsou zřejmě podle Kobzy kondenzační stopy na obloze, je Radek Koten. Ten si pro změnu myslí, že ohrožením pro občany jsou smrtonosné mikrovlnné trouby.

Je dobře, že kromě politiků, kteří řeší standardní obranu státu, najdou se i tací, kteří mají o kolečko víc a nikdo si na ně nepřijde ani se sofistikovanými metodami útoku.

Není zde článek celý?