Prezident Zeman je zdráv. Ovčáček to vyčetl z průzkumu veřejného mínění

Na Hradě vymysleli, jak budou do budoucna zjišťovat zdravotní stav hlavy státu. Jelikož se osvědčil průzkum veřejného mínění společnosti SANEP, podle nějž si třetina dotázaných myslí, že Zemanovo zdraví je zcela vyhovující, není pro příště nutné svolávat jakákoliv konsilia a obtěžovat lékaře, kteří přeci nemusí vyšetřovat člověka, jenž je fit. Na nové lékařské metody nemohl přijít nikdo jiný než Jiří Ovčáček.

„Prezident Miloš Zeman se těší nadpoloviční důvěře. Nadpoloviční většina Čechů rovněž považuje zdravotní stav prezidenta za vyhovující,“ jásá tiskový mluvčí Hradu na Twitteru. Onu nadpoloviční většinu získal součtem odpovědí zcela a spíše vyhovující.

zdroj: Sanep.cz

Není tedy důvod nadále jakkoliv spekulovat o tom, jak se Miloš Zeman má. Stejně to Ovčáčka jenom zbytečně rozčiluje a musí nadávat lidem, kterým původně neměl v plánu a nedostává se mu času útočit na „liberály“ a další skupiny, které si ve své hlavě označil za nepřátele demokracie.

Kdo by se tedy divil, proč na Zemi živitelce hlava státu místo chůze zvolila golfový vozík, v němž se nechala vozit ministrem zemědělství Tomanem, nebo proč si na summitu v Bruselu jediný Zeman musel sednout, když vznikala oficiální fotografie, vysvětlení se nabízí. Prezident přeci nebude chodit s davem, je originál a solitér. Sedne si, kdy on chce, ne kdy mu to bude někdo nakazovat.

A že má vrchní velitel ozbrojených sil občas nepřítomný pohled? To jen lišácky sleduje, kde se co šustne, aby mu nic neuteklo a přitom vymýšlí své státnické rozumy. Průzkum jasně řekl, že Miloš Zeman je v pořádku. A když takový průzkum zveřejní firma, která si nechala zaplatit 7,4 milionu od Tomia Okamury, aby mu vylepšila volební preference, musí se jí věřit.

Jiří Ovčáček se sice raduje, ale kdyby se podíval vedle sebe na prezidenta, viděl by, že tentokrát SANEP střelil hodně vedle a jestli za to opět dostal úplatu, tak zcela nezaslouženou.

Není zde článek celý?