Pusťte nám místo Zemana projev Kisky, prosí diváci Českou televizi

Miloš Zeman nebude mít k 21.srpnu projev. Fakt, který už v různých verzích sdělila snad všechna média. S čím ovšem český prezident nepočítal je skutečnost, že o jeho slova až tak velký zájem stejně není. Část občanů dokonce chce raději poslouchat slova slovenské hlavy státu Andreje Kisky. Ten si totiž uvědomuje důležitost data 21.srpna a s projevem vystoupí. Českou televizi nyní někteří diváci prosí, aby přenos vysílala také.

Když prezident ČR, prostřednictvím Ovčáčka oznámil, že stejně jako 17.listopadu nemá v plánu být důstojným zástupcem naší země a nestojí mu důležité datum za to, aby se obtěžoval vyjádřit k okupaci ze srpna 1968.

Naštěstí mají hned v sousední zemi prezidenta, který je skutečně důstojným reprezentantem své země. Andrej Kiska totiž v úterý od 19:50 promluví ke svým občanům. A jak to vypadá, zřejmě nejen k nim.

Českou televizi totiž zaplavila vlna dotazů a žádostí, aby se Kiskův projev objevil i v naší veřejnoprávní televizi. S největší pravděpodobností tak zřejmě budou mít i Češi šanci vyslechnout si projev důstojného prezidenta, pro nějž není důležitější ego než jeho státnické vystupování.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?