Semelová vykřikovala o překrucování historie. Rudá Marta nezná stud

Pokud by někdy měli komunisté mlčet a maximálně tak se omluvit, je tím dnem 21.srpen. Přesto díky tomu, že zásluhou Andreje Babiše spolurozhodují o budoucnosti naší země, mají drzost se projevovat i v den výročí okupace Československa vojsky Varšavské smlouvy. Konkrétně na sebe upozorňovala Marta Semelová, žena, která lže o historických faktech a nehorázně hanobí památku Milady Horákové.

Semelová, která má podobný problém s překrucováním historie jako její stranický šéf Vojtěch Filip, nyní nadává jiným, že si upravují minulost. Neúspěšné kandidátce do sněmovny a současné adeptce na primátorské křeslo se nelíbí, že na soše sovětského maršála Koněva přibyly cedulky, které vysvětlují, co byl zač.

Pro komunisty se jedná o zneuctění památníku jejich hrdiny, předseda KSČM dokonce na Twitteru vykřikl „hamba“.

Rudá Marta, jak se Semelové přezdívá, se proto rozhodla, že na sebe upozorní a protestně přijde k soše Koněva vysvětlovat, že jejího reka nikdo pomlouvat nebude, neboť se jedná o překrucování historie.

Tohle si dovolí tvrdit stalinistka, která lhala, že se Milada Horáková přiznala a popravena byla po právu? Ta stejná osoba, podle níž byla okupace v roce ’68 pomoc? Ano. Alternativní pravdy se totiž začínají tolik zažírat do myšlení lidí, kteří pomateně s nostalgií vzpomínají na komunistický režim, v němž „bylo všechno levnější“, že z toho mrazí.

Svůj podíl na tom má vedle Semelové a Filipa i prezident a premiér. Těm totiž za „bolševika“ vskutku nebylo špatně.

Není zde článek celý?