Stoupenci Zemana se svolávají. Chtějí vyrazit na vinotékaře, který vyvěsil trenýrky

Naturel a červené trenýrky. Stoupenci Miloše Zemana po nich touží. | FOTO: Facebook Naturel

Stoupenci Miloše Zemana se svolávají. Chtějí vyrazit za vinotékařem a bývalým novinářem Adamem Komersem a strhnout rudé trenýrky, které vyvěsil na svoji provozovnu Naturel. Komers je dlouhodobý hlasitý kritik Miloše Zemana, Andreje Babiše, EET a dalších svobodu osekávajících nástrojů uvedených politiků.

V posledních dnech upozornil na výzvu, kterou do facebookové skupiny podporovatelů Miloše Zemana umístil člověk s nickem Vojtěch Střelba. Po výzvě už není na Facebooku k nalezení. Adama Komerse pomlouvá, že prý nedodržuje pravidla EET, že je pro přijímání uprchlíků (oblíbený výkřik v komunitě Zemanovců) a že rozvrací stát tím, že vyvěsil nad vinotéku červené trenýrky. Člověk vystupující jako Střelba zároveň vyzývá, aby někdo ze stoupenců Zemana podnik navštívil, trenýrky strhl a odnesl.

Facebook NaturelAdam Komers zveřejnil, co se na něj chystá

Adam Komers výhružky komentoval jen krátce těmito slovy: „Takhle fungují oni “slušní lidé” – přátelé Ruska a voliči Miloše Zemana a Andreje Babiše. Soudruh Vojtěch Střelba má pravdu pouze v tom, že podobné jako je on nazývám bolševickou lůzou, která právě díky Zemanovi a Burešovi zase vylejzá z kanálů,“ napsal na Facebooku vinotékař.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?