Zpěvák Ruppert je správný „intelektuál“ – nahého Klause soudí podle vzhledu (FOTO)

Zpěvák hudební skupiny Monkey Business okomentoval fotografii nahého bývalého prezidenta Česka Václava Klause. Není si jistý, zdali mají Češi štěstí na prezidenty, píše.

„Tak nějak nevím, jestli máme posledních par let štěstí na prezidenty?“ okomentoval hudebník fotografii bez svršku sedícího Václava Klause.

Na Instagramu, kde fotografii publikoval, se následně strhla mela. Během přestřelky s ostatními komentujícími úřadujícího prezidenta České republiky Miloše Zemana označil za „nadranýho lháře“.

„Jsou to jen lidé, ale zastávali a tím pádem stále zastávají nejvyšší úřad v zemi! Prezident Havel byl prezidentem i po skončení svého mandátu! Tihle dva nekňubové vlastně prezidenty nikdy nebyli!“ napsal Ruppert o bývalém prezidentu Klausovi a úřadujícím prezidentovi Zemanovi.

Do jakých obrátek zpěváka dostane jedna nevinná fotografie sedícího bývalého prezidenta Klause „nahoře bez“ během letních veder je skutečně podivuhodné. Jak se zdá, ať udělají prezidenti Zeman a Klaus cokoli, vždy to bude pro Rupperta špatně.

Názor redakce se nemusí shodovat s názorem autora


Není zde článek celý?