Babiš poučil užitečného idiota s vytetovanou koblihou a odměnil ho telefonem

„Přirozený“ úsměv, koblihy a naivní volič. Tak to chodí u Babiše | FOTO: repro Facebok

Když se mladík s přezdívkou Tomis rozhodl oslovit Andreje Babiše s výzvou k sázce o iPhone, netušil, jakou „hvězdou“ se stane. Premiérovi marketéři totiž člověka, který si chtěl za telefon nechat na ruku vytetovat portrét majitele hnutí ANO, využili naprosto beze zbytku. Dokonce celou trapnou akci dotáhli až do setkání obou protagonistů sázky, kde samozřejmě nemohl chybět ani štáb, který vše zdokumentoval.

Na podobiznu Babiše na rameni Tomáše sice nedošlo, ale náhradní motiv – kobliha,  se na ruce po telefonu toužícího mladíka, málem objevil. Jen se místo klasického produktu, propagujícího program hnutí ANO, objevil americký donut, tolik známý z filmů o policistech zpoza oceánu.

Tomis vyhrál iPhone X!

Řeknu vám popravdě, že když mi Tomáš pod přezdívkou Tomis poslal do aplikace „Pojď do mě“ výzvu se sázkou, že se nechá tetovat, když mu za to koupím poslední iPhone, dělal na mě trochu dojem frajírka. Pobavil mě, to joooo, ale když jsem mu pak telefon pořídil a vyzval ho, ať si pro něj přijde do Hrzánského paláce, čekal jsem, co dorazí za sebevědomého borce. Dokonce jsem si připravil české meruňkové koblihy, abych mu trochu vyčinil, že mě oblafl a nechal si vytetovat americký donut 😂 Tomáš je ale vážně super kluk. Pokorný, milý, dobře jsme pokecali. Vůbec nelituju, že jsem do té sázky šel. Prostě měl dobrý nápad. Tak ať ten telefon slouží, Tomáši 👍

Zveřejnil(a) Andrej Babiš dne Neděle 2. září 2018

Protože je ale ministerský předseda dobrák od kosti, přimhouřil své, jinak přísné oko a nejnovější iPhone koupil. Patrně i za své. Potom už jen stačilo mladíka pozvat a telefon mu dostatečně viditelně věnovat. Nechyběl ani podpis na krabičku od přístroje.

Poté už se do akce zapojilo PR oddělení hnutí ANO a vzniklo video a status, které naivnější části občanů opět dokazuje, jak hodným člověkem Babiš je. Dokonce to potvrdil i mladík s koblihou, kterého nejprve premiér vyškolil, že má na ruce špatný motiv a hned potom na něj udělal obrovsky pozitivní dojem.

Jak setkání probíhalo ve skutečnosti už veřejnost nezjistí, ale podle Babiše oba dobře pokecali. Stejně spokojeně zní na videu i Tomáš, který dvouminutové setkání s premiérem řadí dokonce nad zisk vyhraného telefonu.

Setkání s Babišem je pro každého nezapomenutelné. Někdo odchází s novým telefonem, jiný třeba bez své vlastní firmy. Vždy se ovšem jedná o zážitek, který zůstane v paměti navždy.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?