Filipovy myšlenky: projekt euroatlantické civilizace je nesmyslný a chybný. To se přepočítal

Soudruh Vojtěch Filip pohovořil ke svým spolustraníkům. Dozvěděli jsme se, byť to tak neřekl přímo, že komunisté pokračují ve své snaze rozložit Západ a ve jménu takzvané suverenity nás odvést pod vliv Ruska a Číny.

Filip mimo jiné řekl: „Mluvil jsem několikrát od nástupu současné evropské komise o tom, že se jeví jako nekompetentní a neschopná vůbec zahájit emancipační proces Evropy, aby jednotlivé národní státy v Evropě měly důvěru v to, že jejich politika, politika sousedních států, povede k tomu, že nebudeme pod trvalým tlakem Spojených států amerických a nebudeme plnit ten nesmyslný projekt takzvané euroatlantické civilizace. Ten projekt je chybný a zcela jasně vede k destrukci Evropy, jejích jednotlivých národních států, a k tomu, že máme být podřízeni Spojeným státům, které ztratily dominantní roli ve světě.

Už druhý rok je Čínská lidová republika nejsilnější ekonomikou světa. Zeptám se vás jednoduše: slyšel to někdo z vás v oficiálním zpravodajství, v televizi, v rádiu? Ne, to si nechtějí přiznat. Oni neumí přiznat své postavení, protože si nepřejí a myslí si, že mohou pokračovat dál stylem, který skončil před 10 lety.“

Jasně, podle komunisté musí být projekt euroatlantické civilizace „takzvaný“ a „chybný“. Podle soudruhů je všechno, co nedělá Kreml a po nich takzvané a chybné.

Jenže, nemilý soudruhu, chybný byl váš komunistický projekt, který zatím zkrachoval všude, kde se pokoušeli ho zavést. Váš milovaný SSSR, kde zítra znamenalo včera, se žádného zítřka už nedočkal. Místo toho mají vaše utopie a jejich uskutečňovatelé na svědomí smrt desítek milionů lidí na celé planetě. Celkem je to patrné z toho, odkud kam lidé utíkali. Z vašeho ráje na zemi do kapitalistického pekla. Není jasné, proč dnes velebíte asociální kapitalistické režimy v Rusku a Číně.Tedy pokud nečekáte, že se pod jejich vlivem budou ještě jednou rozdávat nějaká korýtka a vy se na tom budete podílet.

Ne nebudete. Teď sice děláte jazýček na váhách, ale jinak s nejhorším volebním výsledkem v historii melete z posledního. Nad vaší inteligencí by si Marx zoufal a nad vaší neschopností Lenin plakal. Ale jako ukázka toho, kam až lze ve zradě vlastní země zajít, jste unikátní. Děkujeme aspoň za to.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Není zde článek celý?